OPPTINE 2018 – wręczone

 

 

 

Jury Nagrody Edukacyjnej OPPTINE 2018, po analizie nadesłanych zgłoszeń, postanowiło przyznać  Nagrody OPPTINE 2018  oraz wyróżnienia:


Kategoria indywidualna

 

Laureat:

Joanna Ciesielska VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku

 

Wyróżnienia:

Joanna Teresa Bagińska Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 BTO
Joanna Carewicz Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku
Wioletta Gołaszewska Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa
w Poświętnem
Włodzimierz Kaliszuk Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie
Krzysztof Karwowski FUNDACJA ,,MOJE PODL@SIE. NOWOCZESNE, KREATYWNE, TWÓRCZE”
Katarzyna Polak Szkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki
w Białymstoku
Dariusz Wojciech Przestrzelski Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Borkowie
Aneta Wiktorzak Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Wydział Informatyki i Nauk o Żywności
Anna Danuta Zdunko  V LO im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku

 


Kategoria instytucjonalna

Laureat:

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku Anna Niczyporuk, dyrektor szkoły

 

Wyróżnienia:

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego Bożena Niechoda-dyrektor szkoły
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Wydział Informatyki i Nauk o Żywności Dr inż. Aneta Wiktorzak, prodziekan Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach Krzysztof Falkowski (dyrektor ZSOiZ w Mońkach)

 


Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.

Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone podczas Konferencji Smart City i Internetu Rzeczy.

Konferencja odbyła się 14.06, w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu w Białymstoku.

Fotorealcja z Konferencji

OPPTINE  2018 prezentacja laureatów

 

Dziękuję wszystkim, którzy współpracowali przy realizacji Nagrody Edukacyjnej OPPTINE 2018, w szczególności członkom Jury: Krzysztofowi Cwalinie, Jackowi Dojnikowskiemu, Markowi Koprowskiemu, Andrzejowi Kozikowskiemu, Rafałowi Michałowskiemu.

Zdzisław Babicz,

przewodniczący Jury, wiceprezes Oddziału Podlaskiego PTI.